Patynowo

with Brak komentarzy

Chcę się podzielić z Wami wrażeniami z mojej ostatniej wycieczki, bynajmniej nie tylko krajoznawczej.

Trafiłam w Internecie na ogłoszenie dziewczyn prowadzących pracownię-sklep PatyNowy, o błyskawicznych (również tanich) warsztatach. Pojechałam sobie więc do Krakowa i odwiedziłam to urocze miejsce. 

Warsztaty stworzyły okazję do zapoznania się z produktami Annie Sloan: farbami kredowymi i woskami. Można było popróbować, poeksperymentować, popodziwiać efekty zastosowania tychże, no i oczywiście pozbyć się trochę ciężaru z portfela ;). No, bo jakże tak wracać z niczym? 

Moim celem było, przede wszystkim, zapoznanie się z gamą kolorystyczną, spisanie sobie numerów barw, które mnie interesują, ale okazało się, że jest dostępny w sprzedaży wzornik kolorów, który nieomieszkałam nabyć.

Miejsce baaardzo klimatyczne. Efekty pracy właścicielek z farbami i woskami A.S. – zachwycające. Zrobiłam dla Was kilka fotek. Niestety tylko komóreczką, ale zachęcam do odwiedzenia PatyNowego bloga , gdzie znajdziecie mnóstwo inspiracji.

Nie tylko farby, ale i sporo pięknych drobiazgów dla domu można również nabyć w prowadzonym przez firmę sklepie internetowym.

Jeśli mieszkacie w pobliżu, zachęcam do odwiedzenia.

Pozdrawiam kolorowo