Srebrny weekend

with Brak komentarzy

Szaro, buro za oknem. Pogoda wpędza nas, a przynajmniej mnie w ponury, wręcz depresyjny nastrój. Z drugiej strony, nie da się pracować w ogrodzie, nie chce się wyjść na spacer, więc w sobotę i w niedzielę czasu mam pod dostatkiem. Postanowiłam więc wykorzystać go do poznawania nowych rękodzielniczych technik i nowych możliwości.

Były warsztaty tworzenia biżuterii z żywicy epoksydowej i tworzenie sojowych świec zapachowych w Pracowni kreatywności w Bielsku – Białej, było filcowanie z kursami online, które nagrywa Justyna.


Tym razem jednak zdecydowałam się na coś znacznie mocniejszego. W ruch poszły palniki, wiertła, druciane szczotki i piece do wypalania. Wybrałyśmy się z córką do Częstochowy, do pracowni Planetart na kurs tworzenia biżuterii ze srebra. Karolina i Sylwia – prowadzące w Planetart kursy i warsztaty, to prawdziwe czarodziejki. Spod Ich rąk wychodzą małe, srebrne cuda. Nasze pierwsze prace może nie zachwycają, ale i tak jesteśmy dumne i zmotywowane do doskonalenia umiejętności. Praca z Art Clay jest bardzo przyjemna i dostępna dla każdego.

Pozdrawiam ciepło

Zostaw Komentarz